Dosiahnite maximálny zážitok z nabíjania.

Užite si plynulú e-mobilitu vďaka štyrom hlavným výhodám. Pozrite si ich nižšie!

Začíname

Kia Niro EV kapacita akumulátora 64,8 kWh (synchrónny elektromotor s permanentnými magnetmi/ bezstupňová redukčná prevodovka); 150 kW / 204 k; kombinovaná spotreba energie [kWh/100 km]: 16,2; priemer CO2 [g/km]: 0

Úplná cenová transparentnosť.

Kia Charge môžete použiť s našou tarifou a jednoducho sledovať svoje výdavky. Pozrite si aktuálne ceny kedykoľvek, stačí navštíviť na stránku s tarifami a mapu.

Absolútne pohodlie pri nabíjaní.

Užite si elektromobilitu bez námahy: s jednou zmluvou, jednou kartou a jedným prístupom.

Už sa nepotrebujete prehrabávať medzi viacerými kartami a zapisovať si náklady. Namiesto toho môžete s nabíjacou kartou Kia Charge nabíjať v 200 121 nabíjacích miestach v Európe. Navyše získate jednorazové oznámenie so zoznamom všetkých vašich nabíjaní vo vašej mene.

Prekračujte hranice s jednou kartou.

Nabíjajte svoje Kia v jednom z 200 121 nabíjacích miest v 23 európskych krajinách. Nezáleží na tom, kde sa nachádzate, Kia Charge umožňuje rýchly a pohodlný prístup, či už ste na víkendovom výlete alebo rodinnej dovolenke.

Neustále rozširujeme svoju sieť a pridávame nové nabíjacie stanice. Pozrite si mapu a nájdite nabíjacie miesta na ceste do vášho ďalšieho cieľa!

Aj keď nabíjate svoj elektromobil v krajinách s inými menami, vaša faktúra bude vždy vo vašej mene. Takto budú náklady úplne transparentné.

V skratke.

Pozrite si svoje používanie a faktúry online na portáli Kia Charge. Týmto spôsobom máte vždy úplný prehľad o všetkých nabíjaniach vrátane dátumu, dĺžky relácie, nabitého výkonu v kW a nákladoch. Takisto si môžete jednoducho z domu objednať a spravovať svoje zmluvy.

Na portáli môžete tiež aktualizovať svoj osobný profil, objednať si ďalšie balíky (ak sú dostupné vo vašej krajine) a meniť svoju zmluvu.

FAQ

  • Medzinárodné nabíjanie bez potreby vlastniť viacero kariet alebo doplnkové zmluvy s ostatnými poskytovateľmi.
  • Jedna z najväčších sietí v celej Európe.
  • Atraktívne a úplne transparentné ceny nabíjania a nabíjacie relácie – online a na mesačnej faktúre.
  • Nepretržitý vývoj vďaka inovatívnym funkciám.
  • Kia Charge zahŕňa nabíjacie body z rôznych zdrojov, štandardizuje ich a nepretržite zlepšuje kvalitu údajov na základe mnohoročných skúseností.

Vďaka nášej službe máte prístup k jednej z najväčších sietí v Európe. Naša sieť je dostupná cezhranične, takže nabíjať môžete na každej stanici v našej sieti.

Používanie aplikácie je veľmi jednoduché. V skratke: Po prihlásení si môžete vybrať zo stoviek nabíjacích miest, filtrujte ich, získajte navigáciu k adrese nabíjacieho miesta a tiež spustite a ukončite nabíjacie relácie.
Tiež sa môžete pozrieť do svojho účtu a na podrobnosti k zmluve, vytvoriť obľúbené miesta a oveľa viac!

 

Stiahnite si aplikáciu z obchodu Apple Store: https://apps.apple.com/app/id1504048621
Stiahnite si aplikáciu z obchodu Google Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digitalchargingsolutions.kia

Predstavuje váš fyzický nástroj autorizácie, vďaka ktorému môžete nabíjať svoje vozidlo na našich nabíjacích staniciach. Ak sa nachádza na vybranej stanici, len priložte kartu k čítačke a môžete spustiť/zastaviť svoje nabíjacie relácie.
Ak hľadáte stanicu pomocou možností autentifikácie nabíjacej karty, môžete v aplikácii alebo na našej webovej stránke nastaviť filter na tieto nabíjacie stanice.

Zobraziť všetky FAQ

image

Udržateľná e-mobilita vďaka zelenej energii.

Elektromobily môžu byť ekologické len vtedy, ak podporujú použitie obnoviteľných druhov energie. Preto je našim záväzkom, aby boli všetky nabíjacie udalosti čo najudržateľnejšie.
Zistite viac

Pridajte sa k nám dnes a nabíjajte svoje Kia kdekoľvek a kedykoľvek.

Začíname

* Kompatibilita konektorov závisí od modelu auta.