Wykorzystaj w pełni doświadczenia płynące z rozwiązań elektrycznych.

Ciesz się e-mobilnością bez zakłóceń dzięki naszym czterem głównym zaletom. Poznaj je poniżej!

Rozpocznij

Akumulator Kia Niro EV 64,8 kWh (silnik elektryczny/przekładnia redukcyjna); 150 kW (204 KM): zużycie energii elektrycznej w cyklu mieszanym 16,2 kWh/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym 0 g/km.

Pełna przejrzystość cenowa.

Możesz używać Kia Charge z naszą taryfą i łatwo kontrolować swoje wydatki. Sprawdzaj aktualne ceny w dowolnym momencie – po prostu odwiedź naszą stronę z taryfami i mapę.

Pełna wygoda ładowania.

Ciesz się elektryczną mobilnością bez wysiłku: dzięki jednej umowie, jednej karcie i dostępowi z jednego miejsca.

Przebieranie w zbyt wielu kartach i zestawianie wydatków to przeszłość. W zamian, dzięki karcie do ładowania Kia Charge, możesz ładować swój pojazd na jednym z 200 121 punktów ładowania w Europie. Ponadto otrzymasz listę wszystkich ładowań na jednej fakturze, wystawionej w walucie Twojego kraju.

Jedna umowa na wszystkie kraje.

Naładuj Kia w jednym z 200 121 punktów ładowania w 23 krajach Europy. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, Kia Charge umożliwia szybki i wygodny dostęp – zarówno podczas weekendowego wypadu, jak i na rodzinnych wakacjach.

Ciągle poszerzamy naszą sieć i dodajemy nowe stacje ładowania. Zobacz mapę, aby znaleźć punkt ładowania po drodze do następnego celu!

Nawet jeśli ładujesz swój pojazd elektryczny w krajach, w których obowiązują inne waluty, Twoja faktura zawsze będzie wystawiana w walucie Twojego kraju. Zapewnia to pełną przejrzystość kosztów.

Przegląd.

Sprawdź zużycie i faktury online na portalu Kia Charge. Dzięki temu zawsze masz pełny przegląd wszystkich ładowań, w tym informacje o dacie, czasie trwania sesji, naładowanych kWh i koszcie. Możesz również łatwo dokonywać zamówień i zarządzać swoimi umowami z domu.

Na portalu można również zaktualizować swój profil, zamówić dodatkowe pakiety (jeśli są dostępne dla Twojego kraju), a także dokonać zmian w umowie.

FAQ

Można zrealizować swój voucher w naszym portalu internetowym:

Należy zalogować się na swoje konto klienta.
- Kliknąć „Umowa”
- Kliknąć „zrealizuj voucher”
- Wpisać swój numer kodu w puste miejsce na voucherze
- Kliknąć „Sprawdź voucher”

Jeżeli potrzebują Państwo dalszej pomocy, prosimy o kontakt z naszą infolinią obsługi klienta, którą można znaleźć na stronie internetowej działu wsparcia pod zakładką „kontakt z działem wsparcia”.

Jeżeli niemożliwe jest rozpoczęcie sesji ładowania, prosimy wziąć pod uwagę następujące zalecenia:

Prosimy w aplikacji sprawdzić, czy punkt ładowania jest dostępny, czy nieczynny.

W celu uwierzytelnienia przez aplikację prosimy najpierw sprawdzić, czy w stacji ładowania możliwe jest uwierzytelnianie przez aplikację lub kod QR. Można to sprawdzić klikając na stację ładowania w swojej aplikacji. Jeżeli jest to możliwe, wówczas zaleca się wciśnięcie przycisku „Start” w aplikacji zamiast skanowania kodu QR umieszczonego na stacji ładowania.

W przypadku problemów technicznych lub fizycznych najpierw należy skontaktować się z operatorem punktu ładowania. Infolinię obsługi operatora można znaleźć na stacji ładowania.

Jeżeli problem nadal występuje, należy skontaktować się z infolinią obsługi klienta, której numer można znaleźć na stronie internetowej działu wsparcia pod zakładką „kontakt z działem wsparcia”.

Swoją fakturę można zobaczyć i pobrać z naszego portalu internetowego:
Należy zalogować się na swoje konto klienta.
- Kliknąć „Faktura”
- Kliknąć „⤓”, aby pobrać fakturę w formacie PDF
- Kliknąć plik PDF i otworzyć go

Można zmienić metodę płatności w naszym portalu internetowym.
Aby zmienić informacje o karcie kredytowej lub PayPal należy:
- Zalogować się na swoje konto klienta,
- Kliknąć „konto”
- Przewinąć w dół do „Szczegóły płatności”
- Kliknąć funkcję edycji po prawej stronie (ikona ołówka).

Zobacz wszystkie FAQ

image

Zrównoważona e-mobilność dzięki zielonej energii elektrycznej.

Pojazdy elektryczne są tylko na tyle ekologiczne, co energia, którą są ładowane. Z tego powodu jesteśmy zobowiązani, aby każda sesja ładowania w jak najmniejszym stopniu zakłócała równowagę ekologiczną.
Dowiedz się więcej

Dołącz już dziś i naładuj Kia zawsze i wszędzie.

Rozpocznij

*Kompatybilność złączy jest zależna od modelu samochodu.