Wykorzystaj w pełni doświadczenia płynące z rozwiązań elektrycznych.

Ciesz się e-mobilnością bez zakłóceń dzięki naszym czterem głównym zaletom. Poznaj je poniżej!

Rozpocznij

Akumulator Kia Niro EV 64,8 kWh (silnik elektryczny/przekładnia redukcyjna); 150 kW (204 KM): zużycie energii elektrycznej w cyklu mieszanym 16,2 kWh/100 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym 0 g/km.

Pełna przejrzystość cenowa.

Możesz używać Kia Charge z naszą taryfą i łatwo kontrolować swoje wydatki. Sprawdzaj aktualne ceny w dowolnym momencie – po prostu odwiedź naszą stronę z taryfami i mapę.

Pełna wygoda ładowania.

Ciesz się elektryczną mobilnością bez wysiłku: dzięki jednej umowie, jednej karcie i dostępowi z jednego miejsca.

Przebieranie w zbyt wielu kartach i zestawianie wydatków to przeszłość. W zamian, dzięki karcie do ładowania Kia Charge, możesz ładować swój pojazd na jednym z 200 121 punktów ładowania w Europie. Ponadto otrzymasz listę wszystkich ładowań na jednej fakturze, wystawionej w walucie Twojego kraju.

Jedna umowa na wszystkie kraje.

Naładuj Kia w jednym z 200 121 punktów ładowania w 23 krajach Europy. Niezależnie od tego, gdzie jesteś, Kia Charge umożliwia szybki i wygodny dostęp – zarówno podczas weekendowego wypadu, jak i na rodzinnych wakacjach.

Ciągle poszerzamy naszą sieć i dodajemy nowe stacje ładowania. Zobacz mapę, aby znaleźć punkt ładowania po drodze do następnego celu!

Nawet jeśli ładujesz swój pojazd elektryczny w krajach, w których obowiązują inne waluty, Twoja faktura zawsze będzie wystawiana w walucie Twojego kraju. Zapewnia to pełną przejrzystość kosztów.

Przegląd.

Sprawdź zużycie i faktury online na portalu Kia Charge. Dzięki temu zawsze masz pełny przegląd wszystkich ładowań, w tym informacje o dacie, czasie trwania sesji, naładowanych kWh i koszcie. Możesz również łatwo dokonywać zamówień i zarządzać swoimi umowami z domu.

Na portalu można również zaktualizować swój profil, zamówić dodatkowe pakiety (jeśli są dostępne dla Twojego kraju), a także dokonać zmian w umowie.

Ładuj za darmo z &Charge

Dzięki programowi premiowemu &Charge możesz zbierać kilometry od różnych partnerów poprzez wyzwania lub zakupy online i wymieniać je na punkty ładowania w Kia Charge. Dowiedz się więcej o &Charge i rozpocznij &Charge Challenge już dziś.

Więcej o &Charge

FAQ

  • Możliwość ładowania na całym świecie, bez konieczności korzystania z wielu kart lub zawierania dodatkowych umów z innymi dostawcami.
  • Jedna z największych sieci w całej Europie.
  • Atrakcyjne i w pełni przejrzyste ceny ładowania oraz sesje ładowania – online i na comiesięcznej fakturze.
  • Ciągły rozwój dzięki innowacyjnym funkcjom.
  • Kia Charge integruje dane punktów ładowania z różnych źródeł, standaryzuje je i stale poprawia jakość danych w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

Nasz produkt zapewnia Państwu dostęp do jednej z największych sieci w Europie. Nasza sieć jest dostępna za granicą, więc można ładować na dowolnej stacji do niej należącej.

Aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu. W skrócie: po zalogowaniu można wybierać spośród setek punktów ładowania, filtrować je, uzyskać wskazówki dotyczące adresu punktów ładowania, a także rozpoczynać i kończyć sesje ładowania.
Możliwe jest również przeglądanie szczegółów konta i umowy, tworzenie ulubionych i wiele więcej!

 

Pobieranie aplikacji z Apple Store: https://apps.apple.com/app/id1504048621
Pobieranie aplikacji z Google Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digitalchargingsolutions.kia

Jest to fizyczne narzędzie uwierzytelniające, umożliwiające ładowanie samochodu na naszych stacjach ładowania. Będąc na wybranej stacji, wystarczy przyłożyć kartę do czytnika, aby rozpocząć/zakończyć sesję ładowania.
Wyszukując stację z możliwością uwierzytelnienia karty do ładowania, można ustawić filtr dla takich stacji ładowania w aplikacji lub na naszej stronie internetowej.

Zobacz wszystkie FAQ

image

Zrównoważona e-mobilność dzięki ekologicznej energii elektrycznej.

Pojazdy elektryczne mogą być przyjazne dla środowiska jedynie wtedy, gdy wspierają wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Dlatego też jesteśmy zobowiązani, aby tworzyć jak najbardziej zrównoważone sesje ładowania.
Dowiedz się więcej

Dołącz już dziś i naładuj Kia zawsze i wszędzie.

Rozpocznij

*Kompatybilność złączy jest zależna od modelu samochodu.